воскресенье, 6 апреля 2014 г.

El Kaddouri már

Miután a rossz a Angela Palomba kapott a végére Gabbiadini , de obstřel fal leomlása jó kezelés kapus Neta , aki vigyáz a labda gyors reflexeket bet365 bonus-Kattintson ide . Az esély az első gól is Fiorentina , ami a kabin unibet-Részletek itt , mielőtt elküldi Mati Fernández , de megpróbálta élén csak múlt a post! A második felében ismét kezdett jobban otthon, ami nem volt sok , hogy megünnepeljük az első gól . Soriano kombinálva a Maxi Lopez unibet-felvenni a bónuszát , de még ez a részvétel nem javítja bezbrankového állam. Helyette volt kész , megint kapus Neto , aki elhelyezte golyó unibet-kattintson az alábbi linkre kiváló tanácsokat . Nyomás Fiorentin a át az elmélettől a gyakorlatig , de nem újra ostrom home gateway nem változik az eredmény . Akár tíz perccel a vége előtt a játék , a labda pihent Juan Manuel Vargas , aki vezette a lövése a keresztléc . Balon de a kapufa bet365-felvenni a bónuszát most lepattant a földre, és a vonal nem haladja meg a teljes mennyiség . Viola akkor az egyetlen Doria pontokat dělí. Cagliari Calcio csökken , mert a Torinóban ahhoz , hogy a helyi FC .

Indítása a cél krétával tehetséges középpályás Omar El Kaddouri , vezetői GRAN emelkedett Alessio Cerci . Sem a korrekció pontszám végzi Neneh nem elég ahhoz, hogy pontot vágott . Alessio Cerci ismét életre kelt , és miután több korábbi fakó előadás ismét írt a felvételi lista bet365 bonus-Olvasson bővebben . Ez még egy fordulópont , és valószínűleg döntő cél ma esti játék . Cerci hanem azzal fenyegetőzött, hogy megvédje Isoliani a kezdetektől fogva, mert először középre a büntetőterületen belül ellenfelet , majd maga zastřeloval . Az első esetben azonban nem találtak a csapattársai , a többi kiváló hit Vlada Avramov . Turin egyértelműen aktívabb csapat, így csak idő kérdése, mielőtt képes gólt a nyitó cél. A támadás gránátok is , majd folytassa a tapasztalt csatár Riccardo Meggiorini , de jó felvétel feldolgozása nem elképzelése szerint és a labda végül a támadás . Után a hiba Davideho Astoriho véletlenre versenyzett fiatal El Kaddouri , de nem a saját külön raid is sikeresen kimaradt. Is volt esélyük Cagliari , azaz a végére Nene van . Babrált , míg védelem gránátot , de a bet365 bonus-Kell a bónusz későbbi lövése oly sok örömet szempontból látogató rajongók is inspirálja. Kapus Padelli harcolt Nene megerőltető harc minden labdát, hogy a brazil az ellenfele lőtt . Sem a harmadik kísérlet Neneh , de nem felelt meg sikerrel. Még adok bet365-Nyisson számlát egy esélyt a torinói született Cerciho , hogy elküldte a folyosón Riccardo Meggioriniho , de a tapasztalt zakončovatel rámutatott. Miután egy veszélyes szív Avelar egy szabadrúgásból a pontszám nem változott újra. Ez történt egy perccel vége előtt az első félidőben. Kapus Avramov nem elég ahhoz, hogy reagáljon a fellépő Omar El Kaddouriho , ami köztudottan talált Crossernek Alessio Cerci . El Kaddouri már több nehézséget legyőzni riválisát , és Turin vezetett . Shock vendégek is növelhető Meggiorini abban a pillanatban , unibet-bónusz linkünkön keresztül de miután a kezdete a kabinok rámutatott három rúd . A Avramov legyőzni , még a második alkalommal , mert még a kiváló eljárások szerb kapus , de nem tudta tartani a torinói sakkban túl sokáig , ami húsz perccel a vége előtt . Avelar nem volt elég a sprint párbaj a Cerciho és könnyen nőtt 02:00 . És ez egy fontos cél, hiszen néhány perccel később , a szó das Róma , mint várható volt, nyert Sassuolo . Wolves ment korán megszerezte a vezetést , de az eredmény már régóta aggódik. Ha a cél a hatodik percben beállított végre Bastos végül úgy döntött , hogy megszerezzék a három pontot. Jelenleg a második csapat a verseny , hogy maradjon a földön Sassuolo helyzetben egyértelmű kedvence . Rómaiak őrizte a második helyen megelőzve a nápolyi és nem csinálja jól . Sassuolo akarta lepni még a végpont lenne aranyat ér . Ugyanakkor, mivel nem okozott m eglepetést .